1.
Marciniak M. O roli „ponieważ. ” w badaniach ankietowych. Na przykładzie badań studentów UAM. FO [Internet]. 30 czerwiec 2011 [cytowane 26 czerwiec 2026];23(1(44):169-84. Dostępne na: https://www.forumoswiatowe.pl/index.php/czasopismo/article/view/222